"A więc dowidzenia, żegnamy przedszkole, bo już po wakacjach znajdziemy się w szkole..."

2014 06 20 zakonczenie 001

Kochanym Rodzicom życzenia składamy, dla nich tańczymy i śpiewamy.

Piknik rodzinny.
Poniedziałek 9 czerwca 2014 roku z wizytą na "Dzikim Zachodzie". Oto jak bawiliśmy się i spędzaliśmy czas w miasteczku rozrywki w Zieleniewie k. Kołobrzegu.
Z wizytą na Dzikim Zachodzie
19 maja w poniedziałek w Przedszkolu Nr 3 odbył się Konkurs wiedzy ekologicznej i przedszkolna EKO spartakiada. Organizatorzy zadbali o serdeczną atmosferę,przyjazny nastrój. Dzieci nagrodzono specjalnymi medalami, były też indywidualne nagrody dyplom dla przedszkola i słodki poczęstunek. O tym, że była to dla nas miła zabawa i nauka świadczą załączone fotografie.
2014 05 22 ekospartakiada 01

Piknik rodzinny

2014 05 19 ekofilm 01

W ramach zbliżającego się festiwalu "EKOFILM 2014", podjęliśmy rożne działania, aby propagować zdrowy styl życia i kształtować nawyki zachęcające do ochrony naszego środowiska. 29 kwietnia braliśmy udział w między przedszkolnym konkursie recytatorskim "EKO wierszyki. Konkurs odbył się w Zielonym przedszkolu. Naszą grupę pięknie reprezentowali: Anna Paradowska i Aleks Sokołowski. Jury podkreśliło wysoki poziom recytacji i nagrodziła uczestników dyplomem.
W naszym przedszkolu znajduje się wystawa prac plastycznych dzieci 5 i 6-letnich z nowogardzkich szkół i przedszkoli. Nie zabrakło też dobrej woli i gorących serc naszych dzieci i rodziców, którzy wsparli akcję "Psu na budę". Dziękujemy w imieniu schroniska w Sosnowicach.
W Przedszkolu Nr 1 "Niezapominajka" dn. 16 maja bawiliśmy się przy dźwiękach "Zielonej piosenki". Pod takim hasłem odbył się konkurs piosenki ekologicznej z udziałem dzieci 5 i 6- letnich nowogardzkich przedszkoli. W imieniu naszej grupy wystąpiły: Anna Sierżant, Marta Garsztka i Blanka Strzałkowska. A jak wypadło?, proszę spojrzeć, te zdjęcia mówią same za siebie.