Zabawa Mikołajkowa

Sprzątanie świata
Czy można zrobić coś dobrego dla naszej planety? Można! Dzieci z naszego przedszkola biorąc udział w ogólnopolskiej akcji "Sprzątanie świata" wzięli się do roboty i usunęli śmieci zalegające w naszej okolicy.

"Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula."

25 listopada w naszym przedszkolu, jak co roku, obchodziliśmy bardzo ważne święto „Dzień Pluszowego Misia”.
Dzieci poznały historię powstania pluszaków, każdy z bajkowych misiów miał dla dzieci zadanie. Nie brakowało tańców, wierszy, piosenek o tematyce misiowej. Chętne dzieci mogły skosztować także przysmaku wszystkich misiów- miodku.
Dzieci wykazały się także sprawnością, przeszły misiowe tory przeszkód, a na koniec brały udział w misiowym quizie.

Dzień bez skarpetek

O tym, jak zdrowe jest chodzenie boso wiemy nie od dzisiaj, hartuje nasz organizm, rozwija uwagę i wrażliwość dotykową, relaksuje. To święto, które ma zwrócić uwagę społeczeństwa na to, by dbać o stopy.