Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci przyjętych do najmłodszej grupy wiekowej na spotkanie  z wychowawcą  w dniu 16.06.2021r o godzinie 16:30 (zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami).

Wychowawca grupy
Katarzyna Rogowska

Dzień Mamy i Taty

Mama i Tata to najważniejsze słowa w życiu dziecka. Są one uosobieniem ciepła, miłości, bezpieczeństwa i troski. Dlatego pielęgnowanie oraz umacnianie więzi między dziećmi i rodzicami jest rzeczą  niezmiernie ważną.
W obecnej sytuacji pandemii koronawirusa, wspólne świętowanie nie jest możliwe. Jednak to, 26 maja 2021 roku  dzieci przedstawiły program artystyczny  z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca.
Wierszami, piosenkami, oraz tańcami dziękowały im za okazywaną miłość i trud wychowania.

Drodzy Rodzice !

Rok 2020 / 2021, był rokiem szkolnym „szczególnym”. Mimo zaistniałej sytuacji chcielibyśmy zakończyć ten rok razem.

Zależy nam na tym, aby móc pożegnać naszych absolwentów i podziękować wszystkim dzieciom za wspólną zabawę i pracę.

W związku z tym dnia 23.06.2021r., o godzinie 10:00 odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie z przedszkolem.

Z uwagi na trwający czas epidemiczny i reżim sanitarny, uroczyste pożegnanie odbędzie się na świeżym powietrzu z udziałem rodziców.

Wychowawca grupy

Dorota Kiełbasa - Raczyńska

Zdrowych, wesołych Świąt Wielkanocnych,

mokrego Dyngusa, smacznego jajka

i radości z każdego dnia.

Życzą:

Dyrektor oraz personel Przedszkola nr 4

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Goleniowie w związku z ujawnieniem zakażenia SARS-CoV-2 u dziecka w Przedszkolu Miejskim Nr 4 w Nowogardzie, ul. Kościuszki 3, 72-200 Nowogard informuje, iż dzieci grupy 6 latki (lista osób ustalona w placówce) oraz 4 nauczycieli podlegają obowiązkowej kwarantannie