Zakup nowych książek do naszej biblioteczkiPrzedszkole Miejskie nr 4 informuje iż pozyskało środki w ramach programu wieloletniego "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025" Priorytet 3. Kwota przyznanego nam wsparcia finansowanego ze środków budżetu państwa to 3000 zł, wkład własny organu prowadzącego - Gmina Nowogard to 750 zł, co razem stanowi 3750 zł na zakup nowych książek do naszej biblioteczki. W związku z tym wzbogacona została w nowości wydawnicze nasza przedszkolna biblioteczka.

DRODZY RODZICE

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci przyjętych do najmłodszej grupy wiekowej na spotkanie  z wychowawcą  w dniu 16.06.2021r o godzinie 16:30 (zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami).

Wychowawca grupy
Katarzyna Rogowska

Dzień Mamy i Taty

Mama i Tata to najważniejsze słowa w życiu dziecka. Są one uosobieniem ciepła, miłości, bezpieczeństwa i troski. Dlatego pielęgnowanie oraz umacnianie więzi między dziećmi i rodzicami jest rzeczą  niezmiernie ważną.
W obecnej sytuacji pandemii koronawirusa, wspólne świętowanie nie jest możliwe. Jednak to, 26 maja 2021 roku  dzieci przedstawiły program artystyczny  z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca.
Wierszami, piosenkami, oraz tańcami dziękowały im za okazywaną miłość i trud wychowania.